HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

İÇERİĞİMİZ

POZİTİFHAFIZA.COM’A ÜYE OLARAK TANZİMAT, SERVET-İ FÜNUN, FECR-İ ATİ EDEBİYATI, MİLLİ EDEBİYAT VE CUMHURİYET DÖNEMİ TÜRK EDEBİYATI SANATÇILARININ KENDİLERİNE ÖZGÜ HİKAYE VE GÖRSELLERLE ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ DERS ANLATIM VİDEOLARINA ULAŞABİLİRSİNİZ.

MİSYONUMUZ

POZİTİF HAFIZA OLARAK BİZLER DE TÜRK EDEBİYATINI EZBERLETMİYOR, KALICI HALE GETİRİYORUZ. SANATÇILARIN ESERLERİNDEN, GÖRSELLERLE DESTEKLEDİĞİMİZ ÖZGÜN HİKÂYELER OLUŞTURUYOR VE BU ESERLERİ TÜRLERİNE GÖRE RENKLENDİREREK AYIRIYORUZ. YANİ GÖRSEL HAFIZA TEKNİKLERİNİ KULLANARAK SANATÇILARIN ESERLERİNİ VE BU ESERLERİN TÜRLERİNİ HAFIZANIZA KAZIYORUZ. ARTIK BU YOLLA SINAVLARDA KARŞILAŞACAĞINIZ EDEBİYAT SORULARINDAN KORKMANIZA GEREK KALMIYOR.

Vİ̇ZYONUMUZ

GÖRSEL HAFIZA TEKNİKLERİYLE HAZIRLADIĞIMIZ TÜRK EDEBİYATI SANATÇILARININ VİDEOLARI İLE ÖĞRENCİLERİMİZİN YAZARLARIMIZI VE ESERLERİNİ EZBERLEMEYE ÇALIŞARAK VAKİT KAYBETMETLERİNİ ÖNLEMEK İSTİYOR, BU ESER VE TÜRLERİN ÖĞRENCİLERİMİZN HAFIZALARINA TEMELLİ KAZINMASINI AMAÇ EDİNİYORUZ. ÖĞRENCİLERİMİZİN ÖSYM'NİN HAZIRLADIĞI YKS, KPSS (ÖABT/TDE)'DE SORULAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI SORULARINA ÖN YARGILI VE KORKUYLA YAKLAŞMALARINI İSTEMİYOR, EZBERLEMEYİ DEĞİL ÖĞRENMEYİ SAVUNUYORUZ. POZİTİF HAFIZA HER GÜN GÜNCELLENEN VE BÜYÜYEN BİR KÜTÜPHANEDİR. POZİTİF HAFIZA'YA ÜYE OLUN, HAFIZANIZIN GÜCÜNÜ KEŞFEDİN.

MENÜ